Дата: від до Скинути

Вітання зювілейним Днем народження Наконечного Геннадія Анатолійовича члена виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

08:00 26.01.2024

Порядок оформлення  пенсії за допомогою Дія.Підпису

Порядок оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису

Оформлення пенсії є досить важливою подією для людини, оскільки призначення пенсії означає забезпечення її безбідної старості. Однак у зв’язку з відсутністю часу та каверзності законодавства іноді нелегко зрозуміти й усвідомити, куди й коли звертатися з метою оформлення пенсії, які документи потрібні для цього, й на що в кінцевому результаті можна розраховувати.

15:45 23.01.2024

Шановна громадо!

Виконавчий комітет, депутатський корпус Скороходівської селищної ради глибоко сумують з приводу трагічної смерті захисника України – Малька Вадима Юрійовича 1994 року народження, мешканця смт Скороходове, який загинув 21 січня 2024 року у важких боях за вільну Україну.

15:41 23.01.2024

День Соборності України

Шановні, жителі громади! 22 січня – День Соборності - це великий День для величного  українського народу.

08:00 22.01.2024