Дата: від до Скинути

Податківцями Полтавщини  встановлено факт продажу побутових товарів через мережу Інтернет без застосування РРО

Податківцями Полтавщини встановлено факт продажу побутових товарів через мережу Інтернет без застосування РРО

Фахівцями відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області з метою контролю за дотриманням чинного законодавства суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажу товарів у мережі Інтернет, було здійснено замовлення на одному з вебсайтів та проведено фактичну перевірку Інтернет - майданчика.

14:16 30.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 02.11.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:13 30.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 03.11.2023

09:13 30.10.2023

Шановна громадо!

Виконавчий комітет, депутатський корпус Скороходівської селищної ради глибоко сумують з приводу трагічної смерті захисника України – Швеця Олександра Володимировича, 1998 року народження, мешканця смт Скороходове, який загинув 21 жовтня 2023 року у важких боях за вільну Україну.

14:53 26.10.2023

Шановна громадо!

Виконавчий комітет, депутатський корпус Скороходівської селищної ради глибоко сумують з приводу трагічної смерті захисника України – Умніченка Володимира Михайловича, 1974 року народження, мешканця села Петрівка, який загинув 12 жовтня 2023 року у важких боях за вільну Україну.

14:34 26.10.2023

26 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету

26 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету де було розглянуто 14 питань: про заслуховування звіту щодо роботи комунального закладу «Скороходівський селищний Будинок культури» Скороходівської селищної ради (його філій) та комунального закладу «Скороходівська селищна бібліотека» Скороходівської селищної ради (його філій), про постановку дитини, позбавленої батьківського піклування на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про стан обслуговування одиноких пристарілих громадян на території громади за 9 місяців 2023 року, матеріали органу опіки та піклування, благоустрій обрізка дерев та інші.

13:27 26.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 31.10.2023