Бізнес Полтавщини використовує у своїй роботі понад 11 тисяч ПРРО

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», фахівцями управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота із платниками податків щодо порядку реєстрації та особливостей застосування РРО/ПРРО.

10:05 18.10.2023

З метою дослідження проблем захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя Науково - дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса проводиться анонімне опитування серед населення Полтавської області.

В Інституті за підтримки Національного фонду досліджень України проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльності, організаційно-управлінські трансформації та ін. 1.   Посилання на анкету опитування громадян у Google формі: https://forms.gle/vBo4Acfljhvl46Ut9 2.  QR-код анкети опитування громадян для мобільного пристрою :

09:48 18.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 23.10.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:46 18.10.2023

Військовий облік жінок із 1 жовтня 2023 року.

26 жовтня 2022 року набув чинності Закон України від 07 жовтня 2022 № 2664-ІХ «Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу». Рік тому Міністерство оборони України відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік – до 1 жовтня 2023 року.

08:43 17.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

11:02 16.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 20.10.2023

08:50 16.10.2023

Плановi відключення електоренергії на 19.10.2023

08:44 16.10.2023

Вітання з Днем народження Савчук Оксану Вікторівну  Начальника відділу земельних відносин

Вітання з Днем народження Савчук Оксану Вікторівну Начальника відділу земельних відносин

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле Вам добро, щастя та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

08:00 15.10.2023