Дата: від до Скинути

Вітання з Днем народження Щепетіхіну Надію Яківну депутата виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Зичимо Вам миру та добра, міцного здоров'я, щастя і радості, добробуту і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег, нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення, а Ваша самовіддана праця дарує Вам радість і задоволення, вдячність за добрі справи.

08:00 22.09.2023

На численні звернення  жителів Скороходівської селищної ради,  щодо вручення повісток військовозобов’язаним  на території громади, повідомляємо наступне.

На численні звернення жителів Скороходівської селищної ради, щодо вручення повісток військовозобов’язаним на території громади, повідомляємо наступне.

Скороходівська селищна рада, її виконавчі органи та посадові особи не наділені повноваженнями здійснювати оповіщення громадян під час мобілізації за власними рішеннями, а можуть вручати повістки призовникам, військовозобов’язаним та резервістам за місцем їх проживання виключно у разі отримання відповідного розпорядження районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки.

10:52 21.09.2023