Дата: від до Скинути

Подання заявок на конкурс по відбору підприємств для залучення підтримки з метою впровадження заходів з енергоефективності в рамках проекту „Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час”

Громадська організація „Міжнародна фундація розвитку” в рамках проекту „Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft fürInternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) інформує про продовження подання заявок на конкурс до 8 вересня 2023 року.

15:21 01.09.2023

Комунікація з підприємцями Полтавщини продовжується

У Полтавській області триває інформаційна кампанія щодо застосування норм Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених Законом України від 30 червня 2023 року  № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування         у період дії воєнного стану».

08:43 01.09.2023

Плановi відключення електоренергії на 06.09.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:41 01.09.2023

Вітання з днем народження Гремякіна Сергія Миколайовича члена виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Бажаю завжди стояти на чолі успіху, робити кожен свій день плідним, яскравим і насиченим. Нехай на нуль зводяться всі невдачі, на максимальний рівень виходить щастя і достаток.

08:20 01.09.2023

З Днем Знань!

Щороку 1 вересня учні йдуть до школи, лунає перший дзвоник, діти сідають за парти і розпочинається новий навчальний рік. Освіта – це один з фундаментів, на якому будується держава. Запорука її успіху, розвитку і процвітання.

08:16 01.09.2023

Плановi відключення електоренергії на 05.09.2023

09:05 31.08.2023

Скасування планових відключень електоренергії

Проведення запланованих робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», через які можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, перенесено на інший термін, про що буде повідомлено додатково. Дата скасованих робіт вказана у таблиці.

16:27 30.08.2023