Плановi відключення електоренергії на 04.09.2023

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:48 30.08.2023

Про новації податкового законодавства та застосування РРО/ПРРО чутівським підприємцям

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області проводять виїзні консультації на Полтавщині. Заходи проводились на території Чутівського ринку, під час зустрічі з фізичними особами-підприємцями, податківці роз’яснювали зміни до Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених       Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану».

13:34 29.08.2023

Змінено порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами

01 серпня 2023 року набули чинності зміни затверджені Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 443 від 01.06. 2023 щодо порядку приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія. Тож про які саме зміни йдеться?

13:32 29.08.2023

13:32 29.08.2023