Плановi відключення електоренергії на 18.03.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:24 13.03.2024

Вітання з Днем народження Журавля Павла Володимировича члена виконавчого комітету Скороходівської селищної ради

Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, мирного неба, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров'я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

08:00 13.03.2024

11 березня 2024 року о 15:00 год в актовому залі Скороходівської селищної ради відбулася 54 позачергова сесія Скороходівської селищної ради.

11 березня 2024 року о 15:00 год в актовому залі Скороходівської селищної ради відбулася 54 позачергова сесія Скороходівської селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Штепки.

16:54 12.03.2024

Шановна громадо!

Виконавчий комітет, депутатський корпус Скороходівської селищної ради глибоко сумують з приводу смерті захисника України – Ручая Віктора Вікторовича, 1983 року народження, мешканця с-ща Скороходове, який помер 11 березня 2024 року.

15:32 12.03.2024

Для яких земельний ділянок, часток (паїв) не визначається мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ)?

Підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума МПЗ, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить одній юридичній або фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, є загальним МПЗ.

11:51 12.03.2024

Відповідно до п.п. «и» п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються сума грошової допомоги (у тому числі в натуральній формі), що надається фізичним особам або членам їхніх сімей (діти, дружина, батьки), військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом                  у зв’язку з мобілізацією, відповідно до Закону України від 20 грудня 1991 року            № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», та/або компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

11:49 12.03.2024

З приходом тепла збільшується кількість пожеж в екосистемах!

Полтавське районне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області звертається до усіх громадян припинити випалювання сухостою, та пам’ятати, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію.

11:40 12.03.2024

Плановi відключення електоренергії на 16.03.2024