Дата: від до Скинути

Суб’єкти господарювання при наданні послуг таксі повинні застосовувати РРО та/або ПРРО

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що законність здійснення діяльності з перевезення пасажирів, зокрема таксі, постійно аналізується податковою службою. Протидія нелегальному ринку надання оплатних послуг             з перевезення пасажирів та приховування результатів діяльності в пріоритеті задач податкової служби.

09:22 15.01.2024

Плановi відключення електоренергії на 18.01.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:29 15.01.2024

Податківці Полтавщини зафіксували чергове порушення: в полі зору кав’ярні

Працівниками управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області постійно здійснюється моніторинг діяльності суб’єктів господарювання сфери торгівлі та громадського харчування, систематично здійснюється аналіз інформації про обсяги розрахункових операцій                            та електронних копій розрахункових документів.

13:23 12.01.2024

Плановi відключення електоренергії на 17.01.2024

08:45 12.01.2024

Плановi відключення електоренергії на 16.01.2024

09:14 11.01.2024

На період дії воєнного стану на території Полтавської області заборонено продаж і використання салютів, феєрверків, петард та будь-яких інших піротехнічних засобів

Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області інформує Вас, що, відповідно до п. 2 протоколу засідання Ради оборони Полтавської області від 30 червня 2022 року № 23, на період дії воєнного стану на території Полтавської області заборонено продаж і використання салютів, феєрверків, петард та будь-яких інших піротехнічних засобів.

10:10 10.01.2024

З 1 січня діють нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що  1 січня  2024 року набрав чинності Закон України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України  на  2024 рік» (далі – Закон).

10:08 10.01.2024

Плановi відключення електоренергії на 15.01.2024

08:41 10.01.2024

Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

09:36 09.01.2024