Порядок оформлення  пенсії за допомогою Дія.Підпису

Порядок оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису

Оформлення пенсії є досить важливою подією для людини, оскільки призначення пенсії означає забезпечення її безбідної старості. Однак у зв’язку з відсутністю часу та каверзності законодавства іноді нелегко зрозуміти й усвідомити, куди й коли звертатися з метою оформлення пенсії, які документи потрібні для цього, й на що в кінцевому результаті можна розраховувати.

15:45 23.01.2024

Шановна громадо!

Виконавчий комітет, депутатський корпус Скороходівської селищної ради глибоко сумують з приводу трагічної смерті захисника України – Малька Вадима Юрійовича 1994 року народження, мешканця смт Скороходове, який загинув 21 січня 2024 року у важких боях за вільну Україну.

15:41 23.01.2024

День Соборності України

Шановні, жителі громади! 22 січня – День Соборності - це великий День для величного  українського народу.

08:00 22.01.2024

Плановi відключення електоренергії на 23.01.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

10:03 18.01.2024