Дата: від до Скинути

До Уваги депутатів VIII скликання Скороходівської селищної ради та жителів селищної ради:

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»: «Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.

10:22 30.11.2021

Міністерство цифрових трансформацій України Пенсії та субсидії в декілька кліків: Мінцифра запустила 7 нових послуг у Дії

Призначення та перерахунок пенсії, оформлення субсидії та довідки про страховий і трудовий стаж тепер доступні на порталі Дія. Мінцифра презентувала 7 нових соціальних послуг у Дії під час Online Summit.

15:14 29.11.2021

Шановні жителі та гості Скороходівської територіальної громади!

Доводимо до Вас інформацію, яка надійшла від АТ «Укрзалізниця», що останнім часом почастішали випадки незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту, а саме: накладання сторонніх предметів на колію, кидання предметів у поїзди під час руху або інший рухомий склад залізничного транспорту, знаходження на коліях сторонніх осіб тощо. Все це може призвести до страшних наслідків, таких як сход пасажирських та вантажних поїздів, інших аварій, травмування пасажирів та самих винуватців. Про що свідчить невтішна статистика зі значною кількістю випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті, випадків травмування дітей віком до 16 років. Станом на 20.10.2021 на станціях, перегонах АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомою складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 328 сторонніх осіб проти 276 у минулому році, у тому числі 187 зі смертельним наслідком проти 164 у минулому році. Серед травмованих 21 дитина віком до 16 років, із них 6 травмовано смертельно. Унаслідок ураження електричним струмом травмовано 27 осіб, з них 8 смертельно. Серед травмованих 12 дітей віком до 16 років, із них 1 травмовано смертельно.

15:06 29.11.2021

ПРОВЕЛИ АНАЛІЗ – ЗРОБИЛИ ВИСНОВКИ

Виробничий травматизм і професійні захворювання не випадково у суспільстві порівнюють із національним лихом. Вони приносять не лише страждання для потерпілих та їх рідних, а й негативно впливають на економіку нашої держави.

15:38 26.11.2021

З 01 січня 2021 року запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що з 01 січня 2021 року запроваджено функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, передбаченого розділом 35¹ Податкового кодексу України та іншими законодавчими актами.

16:01 25.11.2021

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті до 88-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2021 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада. Україна внаслідок геноциду 1932–1933 років, масових штучних голодів

14:11 25.11.2021