Україна без бар'єрів у серіалі «Безбар’єрна грамотність»

Міністерство культури та інформаційної політики України реалізує інформаційну кампанію «Україна без бар'єрів». Цей проєкт покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття. Його ключова мета – підвищення обізнаності маломобільних груп населення про свої права та можливості їх реалізації, а також забезпечення толерантного ставлення до таких груп з боку суспільства.

17:00 11.01.2022

Відділ взаємодії із засобами масової інформації управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?

11:21 11.01.2022

Відбулася 23 позачергова сесія Скороходівської селищної ради VІІІ скликання 10 січня 2022 року в приміщенні Скороходівської селищної ради (актовий зал). Початок роботи сесії об 10-00 годині.

Вручення квітів Куратнік Валентині Михайлівні – депутату Скороходівської селищної ради з нагоди Дня народження

11:17 10.01.2022

Шановні водокористувачі КП ГД "Комунальник"

Доводимо до вашого відома, що згідно Договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а саме:

10:45 06.01.2022