Дата: від до Скинути

Щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання

Відповідно до частини 2 ст. 57 Кодексу Цивільного захисту України початок роботи новоутворених підприємств, використання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (Постанова Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року №440 (зі змінами) «Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки»).

10:38 15.12.2021

Конференція громад «Просторове планування розвитку територій», на якій був представлений перший в Україні досвід із розробки комплексних планів просторового розвитку громад відповідно до нового законодавства. Крім того, за посиланням є презентаційні матеріали для громад: https://drive.google.com/drive/folders/1nnaJwSBepMDEhetBZmxc5b6JBhfj8GnI відділ взаємодії із засобами масової інформації управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації

17:07 13.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури Скороходівської селищної ради.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Скороходівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

15:31 09.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

14:34 07.12.2021