ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

18:06 15.02.2022

УВАГА!  ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, виконавчим комітетом Скороходівської селищної ради розпочинається процес підготовки розробки  стратегії розвитку Скороходівської селищної територіальної громади на період до 2027 року. Для  стратегічного планування, передбачається утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

11:29 15.02.2022