Дата: від до Скинути

Структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області приведено у відповідність до адміністративно-територіального устрою регіону

З 01 березня 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) продовжить виконання статутних функцій щодо надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг у новій структурі, приведеній у відповідність до адміністративно-територіального устрою Полтавської області.

17:01 25.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

13:44 25.01.2022

БЕЗПЕКА  ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Скороходівської селищної ради повідомляє, що  Дерпродспоживслужбою виявлено міграції первинних ароматних амінів у ложках (шумівках), що експортуються з Китаю (експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO, LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLI WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач “АШАН Україна”, S95-Бориспіль, 08301).

11:38 24.01.2022

Нова техніка, приріст поголів’я і створення робочих місць – перший рік роботи обласної Програми розвитку й підтримки АПК

Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямами розпочала роботу в 2021 році. Передбачена вона до 2027-го і створена для підтримки малих і середніх сільгоспвиробників, зайнятості сільського населення. Для фінансування її заходів торік виділили 7,7 мільйона гривень з обласного бюджету.

16:10 20.01.2022