БЕЗПЕКА  ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Скороходівської селищної ради повідомляє, що  Дерпродспоживслужбою виявлено несанкціоноване використання лігноцелюлози у кружках, що експортуються зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України (отримувач ТОВ “Бюро Вин”, вул. Мечникова, 9 м. Київ, 01021) Рекомендуємо населенню громади при купівлі відповідних товарів звертати увагу на країну виробника товару та експортера.

09:46 31.01.2022

БЕЗПЕКА  ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Скороходівської селищної ради повідомляє, що  Дерпродспоживслужбою виявлено міграції первинних ароматних амінів у нейлонових ополониках, що експортуються з Китаю (виробник: Yangjiang Mojiang Industry & Trade Co.. експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO, LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLI WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач “АШАН Україна”, S95-Бориспіль, 08301)

09:29 31.01.2022

«Прозорро.Продажі» запустили модуль аналітики з ключовими показниками за земельними аукціонами

«Прозорро.Продажі» розробили та запустили окремий відкритий модуль аналітики з ключовими показниками за земельними аукціонами, який відтепер доступний за посиланням.

15:10 28.01.2022

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

16:54 27.01.2022

1 лютого об 11:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні».

За ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбудеться вебінар із представниками регіонів щодо впровадження е-ТТН в Україні.

16:18 27.01.2022

Виконавчий комітет Скороходівської селищної ради інформує щодо проведення інспекційної перевірки з питань ведення військового обліку

Інформуємо, що в період з 07 по 11 лютого 2022 року Головною інспекцією Міністерства оборони України буде проводитися інспекційна перевірка (з питань ведення військового обліку) Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Також перевірці підлягатимуть районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації на території області. Керівників підприємств, установ та організації просимо взяти до відома зазначену інформацію для відповідного реагування.

14:32 26.01.2022